Tekenwedstrijd
Wa Harmonie in Diversiteit

Tekenwedstrijd 2026

De slogan van het festival, “Wa – Harmonie in Diversiteit,” weerspiegelt de geest die wij willen uitdragen: een feest dat mensen samenbrengt om de schoonheid van de Japanse cultuur te ervaren en te genieten. Met het Japan Festival 2026 hopen wij voort te bouwen op het succes van de afgelopen jaren en de banden tussen Japan en Nederland verder te versterken.

Binnen dit thema organiseren wij dit jaar opnieuw een tekenwedstrijd. Het winnende ontwerp zal worden gebruikt als de key visual voor de editie 2026.

Details voor inzending

TitelTekenwedstrijd
ThemaWA Harmonie in Diversiteit
Inleveren vanafdonderdag 18 december 2025 10:00 (CET)
Deadlinezondag 1 februari 2026 18:00 (CET)
AanmeldingLever een door jou gemaakte afbeelding in die geïnspireerd is door het thema van dit jaar: “WA Harmonie in Diversiteit”. Stuur je werk naar info@japanfestival.nl als een JPG / JPEG bestand, samen met de titel, je (artiesten)naam en een boodschap. Slechts één afbeelding zal door de bestuursleden van Japan Festival worden geselecteerd na zorgvuldige beoordeling. Het geselecteerde kunstwerk zal worden gebruikt op onze website en sociale media-accounts en op het evenement als de keyvisual van dit jaar.
Bestandsgroottew 6000 x h 6000 pixel, min. 300dpi
BestandstypeJPG/JPEG

Let op:

De deelnemer die een afbeelding heeft ingezonden die vervolgens door Stichting Japan festival als winnende afbeelding is geselecteerd is de winnaar. De deelnemer geeft door inzending van de afbeelding zijn/haar akkoord dat de afbeelding:

  • om niet gebruikt kan worden door het Japan Festival;
  • om niet gebruikt kan worden op de website en sociale media-accounts van het Japan Festival.
  • zonder nadere kennisgeving naar een gewenst formaat aangepast kan worden door deze te verkleinen of bij te snijden
  • het eigendom blijft van de winnende deelnemer;

Bij het gebruiken van een afbeelding wordt de naam van de maker vermeld. Als de deelnemer anoniem wil blijven of een artiestennaam wil gebruiken, dient dit bij de inzending van de afbeelding vermeld te worden.

De winnende deelnemer wordt na de deadline bekend gemaakt op diverse sociale media-accounts. Houd er rekening mee dat alleen de winnende deelnemer per e-mail op de hoogte wordt gebracht van de uitslag.

Elke deelnemer is zelf verantwoordelijk voor inzendingen die inbreuk maken op de auteursrechten van derden. Deelnemers zijn verantwoordelijk voor eventuele schade als gevolg van inbreuk op de auteursrechten van derden. Elke betrokken deelnemer vrijwaart stichting Japan Festival voor elke (schade)claim die door derden worden ingesteld tegen stichting Japan Festival met betrekking tot de ingezonden afbeelding.